0
ورود به حساب کاربری ثبت نام FA
PersianEnglishKurdish
پیش بینی ورزشی پیش بینی زنده نتایج زنده پوکر آنلاین پاسور تخته نرد انفجار ورژن ۱ انفجار ورژن ۲ انفجار‌ رویال (بازی جدید) پوپ کازینو آنلاین بونوس های ویژه پشتیبانی راهنما
Saudi Arabia
Profesional League
Al-Wahda
۱
۲
Al Hilal Riyadh
Finished
۲۱:۳۰
Al-Nassr Riyadh
۴
۲
Al-Ittihad
Finished
۲۱:۳۰
Al Ahli Jeddah
۱
۰
Al Feiha
Finished
۲۱:۳۰
Al Taawon Buraidah
۱
۰
Al-Ettifaq Dammam
Finished
۲۱:۳۰
Al Shabab Riyadh
۳
۲
Al Fateh
inprogress
۲۱:۳۰
Al-Khaleej
۱
۲
Al Riyadh
Finished
۲۱:۳۰
Al Hazm
۲
۱
Abha
inprogress
۲۱:۳۰
Al-Tai
۰
۲
Al Akhdoud
Finished
۲۱:۳۰
Damac FC
۱
۱
Al Raed Buraidah
Finished
۲۱:۳۰
Germany
Bundesliga Relegation/Promotion Playoffs
TSV Fortuna Dusseldorf
۰
۳
VfL Bochum
inprogress
۲۲:۰۰
Kuwait
Premier League
Al Kuwait
۳
۰
Al-Arabi Kuwait
Finished
۱۹:۵۰
Al-Nasr Kuwait
۲
۴
Al-Qadsiya
Finished
۲۱:۲۰
Al Fahaheel FC
۱
۱
Al-Salmiyah
Finished
۱۸:۲۰
Uzbekistan
Super League
Lokomotiv Tashkent FK
۱
۱
Surkhon Termez
Finished
۱۷:۳۰
Chile
Primera Division
Universidad de Chile
۰
۰
Nublense
Finished
۰۱:۰۰
Republic of Korea
K-League 2
Ansan Greeners
۱
۰
Busan I. Park
Finished
۱۴:۰۰
Bucheon FC 1995
۳
۰
Chungnam Asan
Finished
۱۴:۰۰
Egypt
Premier League
Pyramids FC
۱
۰
El Gounah
Finished
۱۶:۳۰
Al Ittihad Al Sakandary
۰
۲
El Zamalek
Finished
۱۹:۳۰
Italy
Campionato Primavera
Inter Milan U19
۰
۳
Sassuolo U19
inprogress
۲۲:۰۰
Bolivia
Liga de Futbol Profesional Boliviano
Oriente Petrolero
۰
۱
The Strongest La Paz
Finished
۰۳:۰۰
Jorge Wilstermann
۱
۰
Always Ready
Finished
۰۱:۰۰
United States
MLS Next Pro League
Colorado Rapids II
۰
۲
Minnesota United FC II
Finished
۰۳:۳۰
Orlando City II
۵
۰
Huntsville City FC
Finished
۰۱:۳۰
St Louis City II
۱
۰
San Jose Earthquakes II
Finished
۰۲:۳۰
New York Red Bulls II
۱
۵
Philadelphia Union II
Finished
۰۰:۳۰
Vancouver Whitecaps II
۱
۰
Ventura County
Finished
۰۲:۳۰
FC Cincinnati II
۰
۱
Inter Miami II
Finished
۰۰:۳۰
Houston Dynamo II
۲
۳
Tacoma Defiance
Finished
۰۲:۳۰
Finland
Veikkausliiga
VPS Vaasan Palloseura
۳
۱
FC Inter Turku
Finished
۱۸:۳۰
FC Lahti
۰
۴
Seinäjoen Jalkapallokerho
Finished
۱۸:۳۰
Paraguay
Primera Division
Olimpia Asuncion
۱
۲
Sportivo Trinidense
Finished
۰۰:۳۰
Mozambique
Mocambola
Clube Ferroviário de Maputo
۰
۱
ENH de Vilankulo
Finished
۱۶:۳۰
Turkey
2. Lig Playoffs
Kastamonuspor
۱
۳
76 Igdir Belediyespor
Finished
۱۶:۰۰
Peru
Liga 1 - Apertura
Union Comercio
۱
۰
Cienciano Cusco
inprogress
۲۳:۰۰
Brazil
Serie B
Ceara SC CE
۲
۱
Chapecoense SC
Finished
۰۱:۰۰
Malaysia
MFL Cup U23
Kelantan U23
۰
۰
Kuala Lumpur FA U23
Finished
۱۳:۰۰
Kuching City U23
۰
۱
Negeri Sembilan U23
Finished
۱۲:۱۵
Penang U23
۱
۱
Kedah II
Finished
۱۲:۳۰
Ecuador
Serie A
Orense SC
۱
۰
Cumbaya FC
Finished
۰۲:۳۰
El Nacional Quito
۱
۰
Mushuc Runa
Finished
۰۰:۰۰
Canada
Premier League
Cavalry FC
۱
۱
Valour FC
Finished
۰۰:۳۰
Bahrain
Premier League
Malkiya Club
۳
۱
Al-Ittihad
Finished
۱۹:۳۰
East Riffa
۲
۱
Al Hidd
Finished
۱۹:۳۰
United Arab Emirates
UAE U21 Pro League
Shabab Al Ahli Dubai U21
۳
۳
Al Wasl Dubai U21
Finished
۱۷:۴۵
Uruguay
Reserve League
Montevideo City Torque Reserve
۱
۱
Miramar Misiones Reserves
Finished
۱۶:۰۰
Defensor Sporting Reserves
۱
۱
CA Penarol Reserves
Finished
۲۱:۳۰
United States
USL League Two
Patuxent Football Athletics
۲
۲
Christos FC
Finished
۰۲:۳۰
West Seattle Junction
۱
۱
United Pdx
Finished
۰۰:۳۰
AC Houston Sur
۰
۲
Twin City Toucans
Finished
۰۳:۳۰
Capital FC
۱
۴
Tacoma Stars
Finished
۰۲:۳۰
River Light FC
۳
۳
St Charles FC
Finished
۰۲:۳۰
Florida Elite Soccer Academy
۱
۰
Brevard Fire SC
Finished
۰۲:۳۰
Lionsbridge FC
۰
۲
Charlottesville Blues
Finished
۰۲:۳۰
AHFC Royals
۲
۲
Houston FC
Finished
۰۳:۳۰
Chile
Primera B
CD Santa Cruz
۱
۱
Deportes Limache
Finished
۰۳:۳۰
Norway
1. Division
Sandnes Ulf
۰
۲
Kongsvinger IL
Finished
۲۰:۳۰
Mjondalen IF
۱
۲
Moss
Finished
۲۰:۳۰
Bryne FK
۳
۲
Ranheim Trondheim
Finished
۲۰:۳۰
Aalesunds FK
۴
۱
Asane IL Ulset
Finished
۲۰:۳۰
Raufoss Fotball
۱
۰
FC Lyn Oslo
Finished
۲۰:۳۰
Stabaek
۴
۵
Egersund IK
Finished
۲۰:۳۰
Finland
Ykkosliiga
Kotkan Tyovaen Palloilijat
۲
۱
KäPa/PuLe
Finished
۱۹:۰۰
PK-35 Helsinki
۱
۱
SalPa Salo
Finished
۱۹:۰۰
Brazil
Serie C
Londrina EC
۱
۱
Volta Redonda
Finished
۰۱:۳۰
Sao Jose EC
-
-
Athletic Club MG
Cancelled
۰۱:۳۰
Iraq
Iraqi Premier League
Karbala FC
۰
۰
Al-Najaf
Finished
۱۸:۳۰
Al Quwa/Jawiya
۰
۱
AL Zawraa SC
Finished
۲۰:۳۰
Zakho
۳
۰
Al Naft
Finished
۱۸:۳۰
Australia
NPL Victoria Women
Bulleen Lions (W)
۴
۳
Alamein FC (W)
Finished
۱۳:۴۵
Iceland
Urvalsdeild
Fylkir Reykjavik
۲
۰
HK Kopavogur
inprogress
۲۲:۴۵
Argentina
Primera Nacional Reserves
Arsenal de Sarandi Reserves
۲
۰
Ferro Carril Oeste Reserves
Finished
۱۸:۳۰
Almirante Brown Reserves
۱
۱
CA San Telmo Reserves
Finished
۱۷:۳۰
CA Brown de Adrogue Reserves
۱
۱
CA San Telmo Reserves
Finished
۱۷:۳۰
Venezuela
Liga FUTVE
Portuguesa FC
۲
۱
Carabobo FC
Finished
۰۳:۳۰
Angostura FC
۲
۱
Academia Puerto Cabello
Finished
۰۱:۰۰
Argentina
Liga Profesional
Gimnasia y Esgrima La Plata
۳
۰
Banfield
Finished
۰۰:۱۵
CA Independiente
۱
۱
Velez Sarsfield
Finished
۰۲:۳۰
Sarmiento
۰
۱
Independiente Rivadavia
Finished
۰۰:۰۰
Sweden
Allsvenskan
AIK
۵
۲
IFK Goteborg
Finished
۲۰:۴۰
IFK Norrkoping
۰
۴
IFK Varnamo
Finished
۲۰:۳۰
Belarus
Vysshaya Liga
Dnepr Mogilev
۰
۱
FC Gomel
Finished
۲۰:۳۰
Australia
Victoria Premier League 1
Melbourne Victory 2
۲
۲
Preston Lions
Finished
۱۴:۰۰
Sweden
Division 1 Sodra
Jonkopings Sodra
۱
۲
Angelholms FF
Finished
۲۰:۳۰
BK Olympic
۱
۲
Lunds BK
Finished
۲۰:۳۰
Iceland
4. Deild
KH Hildarendi
۲
۱
UMF Tindastoll
inprogress
۲۲:۴۵
Kria
۱
۲
Arborg
inprogress
۲۲:۴۵
Hamar Hveragerdi
۲
۱
Skallagrimur
inprogress
۲۲:۴۵
Brazil
Copa do Nordeste
Sport Club do Recife
۱
۴
Fortaleza CE
Finished
۰۰:۳۰
EC Bahia
۰
۱
CRB Clube de Regatas Brasil
Finished
۰۰:۳۰
Brazil
Serie D
Moto Club
۱
۱
Aguia de Maraba
Finished
۰۰:۳۰
Maringa PR
۱
۰
Pouso Alegre
Finished
۰۲:۰۰
Norway
2. Division Avd. 1
Viking 2
۵
۱
Lysekloster
Finished
۱۷:۳۰
Brann 2
۷
۳
Vard Haugesund
Finished
۱۹:۳۰
Romania
Liga I Relegation/Promotion Playoffs
FC Csikszereda Miercurea Ciuc
۰
۰
FC Dinamo Bucuresti
Finished
۲۰:۳۰
Brazil
Carioca Serie C
Campos AA
۲
۰
Riostrense
Finished
۲۱:۳۰
Niteroiense
۶
۰
Santa Cruz RJ
Finished
۲۱:۳۰
Costa Rica
Primera Division
Deportivo Saprissa
۳
۰
LD Alajuelense
Finished
۰۱:۳۰
Vietnam
Women National Championship
Son La (W)
۱
۴
Ha Noi (W)
Finished
۱۲:۰۰
TP Ho Chi Minh FC (W)
۱
۱
Than Khoang San Viet Nam (W)
Finished
۱۲:۰۰
Georgia
Erovnuli Liga
Kolkheti Poti
۲
۲
Dinamo Tbilisi
Finished
۱۹:۳۰
FC Dinamo Batumi
۰
۲
FC Dila Gori
Finished
۲۰:۳۰
Argentina
Primera Nacional
Racing de Cordoba
۰
۱
San Martin Tucuman
Finished
۰۰:۰۰
Argentina
Primera C Metropolitana
Centro Espanyol
۰
۲
Sportivo Barracas
inprogress
۲۲:۰۰
CA Lugano
۰
۰
Club Mercedes
inprogress
۲۲:۰۰
Defensores de Cambaceres
۰
۰
JJ Urquiza
inprogress
۲۲:۰۰
United States
NISA
Irvine Zeta FC
۲
۲
Capo FC
Finished
۰۵:۳۰
Sweden
2. Division Sodra Gotaland
FBK Balkan
۱
۰
IFK Trelleborg FK
Finished
۲۰:۳۰
Argentina
Primera B Metropolitana
Sacachispas
۰
۱
CA Los Andes
inprogress
۲۲:۰۰
World
Friendly International Matches U20 Women
Liberia U20 (W)
۰
۰
Guinea Bissau U20 (W)
inprogress
۲۲:۳۰
Mexico U20 (W)
۰
۱
Colombia U20 (W)
inprogress
۲۲:۳۰
Senegal U20 (W)
۴
۰
Guinea U20 (W)
Finished
۱۹:۳۰
Brazil
Catarinense U20
Figueirense U20
۰
۱
Criciuma U20
Finished
۲۱:۰۰
Ireland
Leinster Senior Cup
Bray Wanderers AFC
۰
۱
St Patrick's Athletic
inprogress
۲۲:۱۵
Ireland
Leinster Senior League
Glebe North FC
۱
۴
Dublin City University
inprogress
۲۲:۱۵
Uruguay
Primera Division
Deportivo Maldonado
۰
۱
Centro Atletico Fenix
Finished
۰۰:۰۰
Norway
3. Division avd. 3
Sarpsborg 08 2
۳
۱
KFUM 2
Finished
۲۰:۳۰
Morocco
Botola Pro
Maghreb de Fes
۲
۲
HUSA Agadir
Finished
۲۰:۳۰
Union Sportive de Touarga
۰
۰
Maghrib Association Tetouan
inprogress
۲۲:۳۰
Peru
Liga 2
Deportivo Coopsol
۰
۳
Academia Deport. Cantolao
inprogress
۲۱:۴۵
Deportivo Municipal
۲
۰
EM Deportivo Binacional
Finished
۰۰:۰۰
Sierra Leone
Premier League
Luawa FC
۲
۰
Kahunla Rangers
Finished
۲۰:۰۰
Sweden
Superettan
Trelleborgs FF
۳
۲
GIF Sundsvall
Finished
۲۰:۳۰
Utsiktens BK
۱
۰
IK Brage Borlange
Finished
۲۰:۳۰
Gambia
Division 2
Hawks FC
۱
۰
Gambian Dutch Lions
Finished
۲۰:۰۰
Zanzibar
Premier League
Mafunzo FC
۱
۰
Chipukizi FC
Finished
۱۶:۴۵
Mlandege FC
۱
۰
Hard Rock SC
Finished
۱۶:۴۵
Norway
3. Division avd. 5
Bjorkelangen
۵
۱
Molde FK 2
Finished
۲۰:۳۰
Thailand
University League
Bangkok University
۱
۲
Chulalongkorn University
Finished
۱۲:۳۰
Rattana Bundit University
۷
۰
Kasetsart University
Finished
۱۰:۳۰
Gambia
GFA 1st Division
Marimoo
۰
۲
Real de Banjul FC
Finished
۲۰:۰۰
Gambia Armed Forces FC
۲
۲
Wallidan
Finished
۲۰:۰۰
Chile
Liga Ascenso Women
CCD Fernandez Vial (W)
۱
۱
Nublense (W)
Finished
۰۰:۰۰
United States
WPSL Women
Lamorinda United (W)
۶
۰
Battle Born Futbol Club (W)
Finished
۰۲:۳۰
San Diego Srikers (W)
۳
۱
Albion San Diego (W)
Finished
۰۲:۳۰
Griffins FC (W)
۰
۶
Utah Avalanche (W)
Finished
۰۰:۳۰
Joy AC (W)
۱
۵
Salvo SC (W)
Finished
۰۳:۳۰
Paraguay
Championship Women
Sportivo Ameliano (W)
۱
۰
Sportivo Luqueno (W)
Finished
۰۰:۳۰
Sol de America (W)
۰
۲
General Caballero JLM (W)
Finished
۰۲:۴۵
Argentina
Torneo Federal A
Sportivo Belgrano
۱
۱
9 de Julio Rafaela
Finished
۰۰:۰۵
Sansinena
۰
۰
Club Villa Mitre
Finished
۲۱:۳۰
Norway
2. Division Avd. 2
Valerenga IF Oslo II
۱
۳
Skeid Oslo
Finished
۲۰:۳۰
Mauritania
Division 1
ASC Entou
۰
۱
ASC Gendrim
inprogress
۲۳:۰۰
Saint Kitts And Nevis
SKNFA Premier League
Garden Hotspurs FC
۱
۲
Newtown United FC
Finished
۰۲:۳۰
Norway
3. Division avd. 4
Melhus IL
۲
۲
Rosenborg BK II
Finished
۲۰:۳۰
Denmark
Future Cup
Esbjerg Reserves
۲
۱
AC Horsens Reserves
Finished
۱۶:۳۰
Colombia
Primera A
Independiente Santa Fe
۲
۰
La Equidad
Finished
۰۲:۳۰
Once Caldas
۰
۱
Deportes Tolima
Finished
۰۲:۳۰
South America
Kings League World Cup 40 mins play
West Santos (VII)
-
-
Aniquiladores FC (VII)
Finished
۰۱:۳۰
Stallions (VII)
-
-
Medallo City (VII)
Finished
۰۰:۳۰
Venezuela
Liga FUTVE 2
Bolivar SC
۱
۴
CS Maritimo de La Guaira
Finished
۰۰:۳۰
Bolivia
Reserve League
Independiente Petrolero Reserves
۲
۴
Jorge Wilstermann Reserves
Finished
۱۹:۳۰
Colombia
Liga Femenina
Internacional FC de Palmira (W)
۲
۱
Deportivo Pereira (W)
Finished
۰۰:۰۰
Uruguay
Segunda Division
Cerrito CS
۰
۲
Uruguay Montevideo
Finished
۰۳:۰۰
Bulgaria
A PFG
PFC Botev Plovdiv 1912
۰
۱
Arda Kardzhali
Finished
۲۰:۳۰
PFC Slavia Sofia
۰
۲
FC CSKA 1948
Finished
۲۰:۳۰
Estonia
Meistriliiga
JK Tammeka Tartu
۰
۲
JK Trans Narva
Finished
۱۹:۳۰
Chile
Primera Division Women
Audax Italiano (W)
۰
۰
Union Espanola (W)
Finished
۰۰:۳۰
Lithuania
I Lyga
FK Panevezys II
۰
۴
FA Siauliai B
Finished
۱۸:۳۰
Israel
Leumit League U19
Hapoel Nir Ramat Hasharon U19
۰
۰
Hapoel Katamon Jerusalem U19
Finished
۲۰:۳۰
Mali
Premiere Division
Djoliba AC
۳
۲
Black Stars
Finished
۲۰:۳۰
USFAS Bamako
۰
۴
AS Bakaridjan
Finished
۲۰:۰۰
Denmark
U21 Ligaen
FA 2000 U21
۹
۰
Ledoje-Smorum Fodbold U21
Finished
۲۰:۳۰
World
Friendly International Matches
Guatemala
۱
۱
Nicaragua
Finished
۰۳:۳۰
Paraguay
Division Intermedia
Fernando de la Mora
۱
۰
Pastoreo FC
inprogress
۲۲:۰۰
Mexico
Liga TDP
Faraones Texcoco
۲
۱
Deportivo Yautepec FC
Finished
۰۴:۳۰
Peru
Campeonato Nacional Women
Defensores Del Ilucan (W)
۳
۰
UNSAAC (W)
Finished
۰۰:۰۰
Mexico
LIGA MX
Club America
۱
۰
Cruz Azul
Finished
۰۴:۳۰
United States
USL Women
Patuxent Football Athletics (W)
۰
۱۱
Christos FC (W)
Finished
۰۰:۳۰
Athens United (W)
۰
۵
Southern Soccer Academy (W)
Finished
۰۲:۳۰
Brazil
Serie A
Atletico Paranaense
-
-
Criciuma EC
Cancelled
۰۱:۰۰
Cruzeiro MG
-
-
Cuiaba MT
Cancelled
۰۱:۰۰
Panama
Liga Prom
Sporting San Miguelito Reserves
۰
۰
Mario Mendez FC
Finished
۰۲:۳۰
United States
National Premier Soccer League
Philadelphia Union Ds
۲
۳
West Chester United
Finished
۰۳:۰۰
Poland
University League
Politechnika Warszawa
۱
۰
Uniwersytet Warszawa
Finished
۱۰:۳۰
Politechnika Lodz
۴
۰
Umed Lodz
Finished
۱۲:۰۰
Uniwersytet Warszawa
۴
۰
Politechnika Lodz
Finished
۱۵:۰۰
Australia
Victoria Premier League 1 U23
Melbourne City U23
۳
۴
Preston Lions U23
Finished
۱۱:۴۵
Armenia
1. Division
FC Alashkert II
۲
۲
Shirak II
Finished
۱۶:۳۰
FC Ararat Yerevan II
۲
۴
Lernayin Artsakh FC
Finished
۱۶:۳۰
Syunik
۰
۱
FC Andranik
Finished
۱۶:۳۰
Pyunik II
۴
۰
FC Onor
Finished
۱۶:۳۰
Urartu Banants 2
۲
۱
BKMA Yerevan II
Finished
۱۶:۳۰
Europe
EURO U17, Group C
Sweden U17
۱
۲
Italy U17
Finished
۱۸:۳۰
Poland U17
۴
۰
Slovakia U17
Finished
۱۸:۳۰
Norway
U19 Elite League
Store Bergan U19
۷
۳
Nanset U19
Finished
۲۱:۰۰
Iceland
U19 League
Fjolnir U19
۰
۰
Haukar/KA U19
inprogress
۲۳:۳۰